Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rák mellett tarthatok algaevőt?

Rák mellett tarthatok algaevőt?

Figyelt kérdés

a rákom (procambarus clarkii) neonokkal van együtt, jól megvannak, nem bántja őket. :) az érdekelne, h az alga ellen mit lenne célszerűbb tartani? algaevő harcsát/ csigát? viszont úgy hallottam, h ez a csiga gyorsan szaporodik, az pedig nem lenne jó... a harcsa megférne a rákkal?

még egy kérdés: van olyan fajta, ami nem nő nagyra? max 5-6cm-re?


2012. aug. 27. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy megfér-e de a törpe szívóharcsa nem nő nagyra!

Ja és a rák már kiskorában eggyütt volt a neonokkal mert az simán megette volna őket!

2012. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. amúgy a rák volt előbb, aztán lettek a neonok... kb. 5-6 centis. ha ott úszkálnak az ollói körül, akkor sem bántja őket, inkább arrébmegy...
2012. aug. 27. 18:09
 3/5 Dioxyde ***** válasza:
Hát lehet szerencséjük volt eddig a halaknak,hogy nem ette meg őket a rák.Szerintem az ancit hamar el tudná kapni mivel ő is a talajon mozog legtöbbször.De ha este lemennek az aljzatra pihenni a halak akkor is elkaphat majd párat.Inkább vmi békésebb rákot vettél volna ami jól elvan a halakkal.
2012. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az aljzaton szinte alig láttam a rákot... mindig a leveleken mászkál, meg a sziklán. éjjel, amikor láttam, akkor is a leveleken volt, a felszínen. de már 1-1,5 hónapja vannak együtt és tényleg nem volt eddig semmi baj.
2012. aug. 28. 23:13
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Mekkora most a rák?HA még kicsi akkor lehet azért nem bántotta még a halakat.
2012. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!