Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt az aksi szettet?

Figyelt kérdés

Mérete: 60*30*35 cm

54 l űrtartalmú

-Világítás: Eheim fekete tetővel és etetőnyílással, 1db 15W T8 akváriumi fénycsővel.

-Szűrő:Eheim2008 szűrőszivacsos, könnyen tisztítható, jól levegőztető PROFI belsőszűrő 2011-es, legújabb változatával szerelve!!!

-Fűtés:Jäger Profi 50W szuper-automata vízmelegítővel, akváriumi hőmérővel, melynek a 2011-es változata már tartalmazza a száraz védelmet is annak elkerülése érdekében, ha a víz leeresztésekor elfelejtené kihúzni a fűtőt!

Gyári díszes karton csomagolásban.

Betelepítési, gondozási, etetési... útmutató.

3 év garancia

Ár: 18.790 Ft + 1.600 Ft szállítási költség


2012. aug. 27. 20:34
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Épp elmegy. A világítás gyenge, ezalatt csak kis fényigényű növények élnek majd meg. A szűrő is picit alulméretezett de még épp elmegy. Árban annyira nem vészes. Megéri.
2012. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha külön-külön vesszed meg, akkor is kijössz majdnem ennyiből, és sokkal jobb dolgokat vehetsz bele.

Alapvetően a szűréssel van baj, ebből a fajtából 1-el nagyobb kell.

[link]

[link]

[link] 2010

2012. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem se, ugyanis a világítás gyenge, a szűrés pedig nem elég 63 literhez. Minőségileg egyébként viszonylag rendben lenne a dolog.
2012. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a feléért is megkapod teljesen jó állapotban használtan mert pont ezekkel az 54 literes akváriumokkal van tele a piac. A jó nép megveszi megunja majd egy hónap után el akarja adni. Nekem is van ugyan ilyen szettem egész jól elmegy de a szűrő abszolút nem jó. Szorult már mögé Cory és Anci is az utóbbi ott pusztult. Most garnélák lakják két szivacs szűrővel talaj nélkül tele növénnyel.
2012. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. aug. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!