Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány literes akvárium kell...

Hány literes akvárium kell 2db 4cm fátyolfarkú aranyhalnak?

Figyelt kérdés

#akv.
2012. aug. 28. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább 80 liter, de inkább több.

Ne feledd, ezek szép nagyra megnőnek, felesleges lenne most egy kisebb akváriumba tenni őket, ha hamarosan úgyis nagyobbat kell venni nekik.

2012. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RedRosa94 ***** válasza:
0%
Szija én úgy tudom hogy min 25-30l .
2012. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak gondoltam megkérdezem mert egy barátomnak van 2 db 22cm-es fátyolfarkú aranyhala és azok egy 54l-es akváriumban vannak és egész jól elvannak!
2012. aug. 28. 08:44
 4/6 Platypus ***** válasza:

150 liter. Rendben, hogy most még csak 4 centisek, de nagyon hamar meg fognak nőni. És ha már egyszer meg kell venned a 150 litert, akkor miért vennél nekik előtte egy ideiglenes kisebbet, pazarolva rá egy csomó pénzt?

Ha mondjuk van otthon egy 80 liter körüli, azt berendezheted nekik, amíg kétszer ekkorák nem lesznek, az is megfelelő élettér. Csak számolj vele, hogy egy éven belül tizenöt dekás halaid lesznek, ha jól tartod őket.

2012. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most vannak egy 34literesben de majd ha nagyobbak lesznek beteszem őket az 54 litersebe és kb hánycentisen kell őket a 150literesbe?
2012. aug. 28. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. most kell őket 150 literbe. 30 literben néhány héten belül elpusztulnak. Az 50 is kicsi nekik, a 80 lenne elég ideiglenesen.
2012. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!