Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A növényekkel mit csináljak?

A növényekkel mit csináljak?

Figyelt kérdés
túl nagyra nőttem a növényeim az akváriumba....ilyen hínárszerűek, hogy függőlegesen vannak a vizen, de már a növények fele úszik...ti mit csináltok ilyenkor....szerintem megduplázom őket

2012. aug. 28. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt hogy milyen növény:

[link]

Ha megven akkor meg tudjuk mondani hogy mit kell csinálni de én is megdupláznám őket!!!

2012. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

hőmérsékletileg pont kiüti egymást a két növény, de mind a kettő baromi gyorsan nő

2012. aug. 28. 10:25
 3/8 YourDestiny ***** válasza:
Azért az írtnál sokkal tágabb határokat elviselnek. Viszont ha nincs elég fényed, bár nől, idővel mégis elkezdi elhullajtani a leveleket, alulról felfelé.
2012. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van még egy állónövényem is, ami a víz aljába van berakva egy kis "köcsögbe"....az elkezdte hullatni a leveleit, de sajnos nem tudom beazonosítani
2012. aug. 28. 12:33
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Fotózd le, mi hátha...
2012. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és hova töltsem fel?...vagy hogy küldjem el?
2012. aug. 28. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én leszakítanám a tetejét és az aljáról letépném a leveleket és benyomnám a kavicsba hogy gyökeret eresszen!
2012. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Pl. a képhost.com-ra, és linkeld be.
2012. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!