Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettam mier valtoztatja a...

A bettam mier valtoztatja a szinet? Pontosabbann kifakult a szine, a kovetkezo napra meg mintha helyreallt volna.

Figyelt kérdés
40 literben tartom, 500 l/h(allithato)szuressel, 29 fokos vizben, sok novennyel!
2012. aug. 29. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hangulat függő, vagy hogy készen áll e párzásra, vagy mivel van táplálva.

Ilyen hirtelen sápadást általában stressz okoz.

Változott bármi a sápadás előtt? Hőingadozás, részleges vízcsere új hal, vag épp pont vízcsere előtt álltál?

2012. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vizcsere kovetkezik(heti 25%-os)
2012. aug. 29. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:
stabilan meleg a viz, sajnos 28-30, a nagy meleg miatt, mostanaban csokkent1-2 fokot.melegitot nem hasznalok ilyenkor.Szarazkajat, dafniat, lemezes tapot kap.elo eleseget nem tudok beszerezni.Vagy esetleg otlet, h honnan lehet.(erdelybol vagyok)Halasz uzlwetben igen nagy az elo eleseg es ki tudja milyen eredetu, honnan van.
2012. aug. 29. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg fagyasztottat szerezni. Artemiát, daphniát, küklopsot...


És inkább gyakrabban cserélj vizet!

Ha vízcsere előtt áll, akkor azért is lehet a kifakulás, mert mire cserére kerül sor, már sok méreganyag felhalmozódik.

Inkább úgy csináld, hogy heti 2×15-20 %-ot cserélj. Úgy stabilabban tudod tartani a vízminőséget.

2012. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyobb helyeken hátha tudnak rendelni ilyet:

[link]

Ha letekersz, van külön olyan, hogy betta mix.

2012. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!