Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem garnélákat, de garnélat...

Vettem garnélákat, de garnélatáp nem volt az üzletben. Mit adhatok nekik addig?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy bármilyen haltáp jó. Van itthon Sera lemezes, meg az a zöld fajta is, valamilyen granulátum és harcsatáp is, meg fagyi kaja. Melyik jó nekik?

2012. aug. 29. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább adj pár gerezd összetört fokhagymát, egy csokor petrezselymet, egy kis citromlevet, olivaolajat, vajat és sót, majd forró olajon süsd ropogósra! Nagyon finom lesz, majd meglátod!
2012. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs jobb dolgod?


Ha esetleg egy értelmes lélek is betévedne, holnap tudnék venni garnélatápot. Addig kibírják éhen?


És milyet vegyek? A Tetra vagy a Sera jobb?

2012. aug. 29. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg JBL?
2012. aug. 29. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem rátapintott az első a lényegre. Forrázott kukoricát, borsót, spenótot, répát, pritamin paprikát, tököt, ilyesmit. De ne csak most, állandóan. Jobb, mint a tápok. De néhány napig semmi bajuk nem lesz, elalgázgatnak.
2012. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy egy szál zöldalga se hajlandó nőni, pedig a fény erős, az akvárium pedig 2 hete megy.


Murr, a zöldségek nem szennyezik le a vizet? És akkor tápot ne is vegyek, vagy nem árt?

2012. aug. 29. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Tablettás haltáp mondjuk Neptun márkájú. Spenótot, vagy forrázott kígyó uborkát adhatsz nekik amúgy falánk kis dögök. Mivel alapjáraton dögevők nem túl válogatósak.
2012. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A zöldségek csak néhány órán keresztül legyenek a vízben, utána vedd ki. Mondjuk én éjszakára szoktam bedobni, reggelre elfogy, de elvileg 2-3 óra után ki kell venni. Keveset adj nagyon.

Egy jó garnélatáp kiegészítésnek nem árt.

2012. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!