Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe is kerül, és tartható...

Mennyibe is kerül, és tartható ezekkel? ( Red C. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok mindent olvastam a neten. Akkor most lehet Rc-t tartani törpe gurámival? Megcsipkedné? Vacsi lenne belőle?

Másik kérdésem, pedig,hogy mennyibe kerül egy kis garnéla. Itt az állatkereskedésben 990 Ft egy szem kis apróság. Reális ár ez érte? Szerintem rohadt drága...


2012. aug. 31. 14:46
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Max. 500 forint szokott lenni, de szerintem még az is drága. Inkább keress akvaristán.
2012. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát 990 ft nevetségesen sok egy red cherry garnéláért. Én tavaly télen 80ft-ért vettem darabját.


Itt találhatsz olcsóbban, én is itt találtam.:


[link]

2012. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 97roli97 válasza:

red cherry vagy red crystal?

sztem nem hogy csipkednék hanem fel is szabálnák az összeset. én 650 ft vettem darabját anno. más részről meg éri az árat ha veszel olyan 6 darabot, mert egy idő után úgy elsszaporodnak hogy nem tudsz velük mit kezdeni.csak ügyelj arra hogy legyen sok búvóhely.

2012. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sima Red cherry!! O.o

Akvaristán már néztem, de nem találtam győri hirdetést..:/

Facebook-on is kiírtam de semmi. Én olyan 140-150 Ft db-ra gondoltam, vagy max. 3-400 Ft-ra.

2012. aug. 31. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A Red Cherry-k felénk 300Ft körül mozognak állatkereskedésben. De amilyen szaporák szerintem érdemesebb lenne fórumokon szétnézned.

Törpe gurámival viszont nem tartanám őket, még a nagyobbacska RC-kből elég gyorsan gourmet kaja lenne...

2012. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon próbáld meg mert nálam a fekete neonhalak is lazán megvacsoráztak a kifejlett méretű garnélákból és azért hiába törpe gurámi jóval nagyobb mint egy fekete neonhal :)
2012. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Az árhoz csak annyit, hogy max 300 Ft/db többért nem éri meg. Az állatkereskedésben néha elszállnak az árak pláne a plázás állatkereskedésekben.

2012. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!