Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudtok mondani jófajta tápanya...

Tudtok mondani jófajta tápanyag tablettát?

Figyelt kérdés

Napi 2,5 m easy life profitot nyomatok.. de van crypto... növény meg még egy fajta ami alá teszek SERA tablettát... anubias, valirézia, hólyagos vizikheley, jávai ezeknek ugyen nem kell tabletta.. van 2 növényem ami alá teszek meg veszek még 2-öt 3-at, nincs valami jpobb fajta tabletta és olcsóbb mint sera??


PL. SERA flortena növénytáp nem ér semmit kb. növények nem nöttek tőle... miota easy lifeot használom azota szépek..


2012. szept. 4. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A serának is többféle tablettája van.

Nekem bejött a sera gyökértáp, sőt, jóval kevesebbeket adagolok, mint te.

A sera floreplus a jó, az makroelemeket is tartalmaz.

[link]


Vagy esetleg ez, bár ez fele annyi tabletta, és többe kerül...

[link]

2012. szept. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amit utóbb linkeltél, milyen időközönként nyomod be milyen időközönként kell? ??? és ha pont nincs ott gyökér ahova nyomom növény alá az aljzatba:??. de nincs röngem szemem nem látok át az ajzaton, akkor mi van?
2012. szept. 6. 19:19
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi, szóval a serára gondolok, sztem nekem is ilyen van.. ha csak nincs több féle belőle..
2012. szept. 6. 19:19
 4/4 A kérdező kommentje:
tablettát félbe töröd vagy negyedeleded és úgy a növény alá külön pontokon vagy hogy? úgy hatékonyabb nem? nagyobb az esélye hogy gyökérhez nyomod és h több gyökeret eltalálsz.. vagy elég ha csak egy gyökeret érint?? mindig parázok h nincs jól a gyökérnél..? az nem baj ha nem gyökér aljára kerül?? kb. aljzat alá 1-2 centivel nyomom..
2012. szept. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!