Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50l-es akváriumba tarthatok...

Locamotiv kérdése:

50l-es akváriumba tarthatok halakat? és ha igen akkor milyeneket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tarthatnál? Lényegében bármilyen kisebb édesvízi halnak tökéletesen megfelel ez a méret. Tudom javasolni hogy keress egy akvarisztikai könyvet, amin fel van tüntetve hogy egy-egy adott halnak mekkora térre van szüksége, így pontosan ki tudod számolni hogy milyen és mennyi halnak tud kényelmes otthona lenni.
2012. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha kezdő vagy, akkor elsősorban guppit, mollit, xifót, zebradániót, neonhalat meg egy-két algaevőt javaslok, ezek könnyen tartható, szelíd halak.
2012. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sok fajta halat tarthatsz belőle!

www.diszhal.info


Itt szedj össze pár tetsző halat, oda van írva,hogy minimum hány literbe való! De nézd azt is,hogy milyen hőmérséklet kell hozzá! Ha megvannak akkor kérdezd meg megférnek-e egymással...

2012. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tarthatsz.

Inkább kicsiket, azok jobban elférnek.

És inkább kevesebb fajtából többet, mint többféléből kevesebb egyedet.

Pl 8 db hím guppi, 6 db panda páncélos harcsa.

Ezek könnyen is tarthatóak, jók kezdőknek.

Itt nézegethetsz még halakat:

[link]

[link]


Olyat válassz, amiknek elég 50 liter, nem kell annyira lágy víz, és kb azonos víz igényűek.

2012. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előzőéhez még hozzátenném,hogy guppiból ( ha azt választod) csak HÍMEKET tarts, mert nagyon szaporák.. NAGYON! :P
2012. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát olyan nagyon nem kellett hozzátenned, mert oda van írva. :D

Na jó, az ok nem, csak az, hogy hím guppi.

2012. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nah.. :D Azért mégis.. Nem te előződhöz,hanem az előtted lévőéhez... nem láttam,mikor válaszoltál, mert akkor nagyban pötyögtem! :)
2012. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!