Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Úszos horgászatkor ha nincs...

Noel1999 kérdése:

Úszos horgászatkor ha nincs élő csalihalam akkor mit használjak? Vagy gilisztára vagy csontira megy a csuka?

Figyelt kérdés
fontos pls :D
2012. szept. 5. 17:37
 1/4 okoska31 ***** válasza:

ha ez a kettő, akkor én a kukacot használnám. a csonti nagyon kicsi lesz, még ha egy rakással fűzöl is fel.


kukacból is valami szép nagyot tegyél fel.

2012. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Műcsalira, pergető horgászatra kell fogni, vagy mondjuk foghatsz kishalat és azzal.


De gilisztával nem tudsz csukát fogni. Csuka az ragadozó és más halakra ragadozik.


Döglött hallal se lehet mindig. Élő hallal könnyebb.


A pergetés azért jó, mert élő halat szimulál, olyan mintha sérült hal lenne, ezért látja jól.

2012. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 okoska31 ***** válasza:

jött már süllő is kukoricára... csak sajnos leakadt a merítés előtt, mert ugye a horog nem rá volt méretezve..:)


persze, nem ez az általános:)

2012. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Behunter válasza:
Egyikkel se tudsz biztosan csukát fogni persze van kivétel én is akasztottam már csukát csontival de kidejezetten csukára egyik csali sem megfelelő
2012. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!