Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnapelőtt született jópár...

Tegnapelőtt született jópár guppi, kettőt sikerült megmenteni. Most el vannak különítve egy hálóval. Meddig kell elszeparálva tartanom őket, valamint adhatom nekik ugyanazt az eleséget amit a nagyoknak (természetesen kis mennyiségben)?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak direkt kis hal tápok.Ha lemezes és kicsire összemorzsolod akkor adhatod, de én kishalnak nem szoktam ilyet adni.Addig nem szabad a őket a nagyokall egybe rakni amíg meg tudják enni őket.Ne agódj lesz még sok guppi... nagyon sok.
2012. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy darálóba beleteszed a lemezes tápot és porosra darálod. Amikor már elérik azt a méretet hogy nem tudja megenni a nagy akkor visszateheted őket közéjük. Amúgy elméletileg levegőztető és szűrő nélkül is fel lehet őket nevelni egy nagy befőttes üvegben (amilyenben az uborkát kovászolják) bár én ezzel nem próbálkoztam még.
2012. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!