Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van a harcoshalammal?

Bogi0953 kérdése:

Mi van a harcoshalammal?

Figyelt kérdés
A sziámi harcoshalam kb. két hónapja megvan. Eddig nem volt semmi baja, aztán kiválasztott egy kerámiaházikót magának. Belebújt. Ezzel nem is volt gond, a mai napig, ugyanis két nap elbújás után( a házba) előjött, és vergődött, cikázott a vízen, átugrált a halakat, aztán megállt, mint aki meghalt, majd tovább úszott. Mi van vele?

2012. szept. 16. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idegesíti a többi hal és megkattant, talán, de nem biztos. A vízminőség jó?
2012. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vízminőség jó, szegény halam, nem sokkal utána meghalt,de azért köszi. A párja még él, szóval nem tudom, mi baja lehetett.
2012. szept. 18. 20:32
 3/6 Nofret válasza:

Szia.


Igen ez valami halbetegség nekem is volt hasonló,nem csak a Bettáknál fordul elő,de valószínű,hogy az ilyen lassabb mozgású halaknál feltünőbbek a tünetek,mintha megkergülne a hal olyan.Én mindenesetre kifertőtleníteném az akváriumot,nehogy valami fertőző betegség legyen,akkor a többi halacskád is oda lehet.

2012. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gertli válasza:
ooh én is át éltem :( bezártság zavar vagy,vagy csak sokat volt a bujóban és amikor előjöt egy kicsit lehet sok volt neki a többi hal és összze zavarodott
2012. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gertli válasza:
vagy agy virus ijenel is találkoztam
2012. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Most már, jobban odafigyelek ezekre :)
2012. szept. 26. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!