Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec ex 1200-ba 3 liter...

Tetratec ex 1200-ba 3 liter siporax 3 liter lávakő elég?

Figyelt kérdés

néztem 1-2 oldalon h lehet kimérve kapni siporaxot 2000-2100 között, nincs sumákolás h valami gagyi kerámigyűrűt adnak helyette? létezik h seránál ennyire dobozt fizeti meg az ember h 5000 ft literje?? vicc :D


aquadepoba lehet most kapni kimérve??? mert lávakövet lehet, és egy helyről szeretném rendelni!akvariupluszon látok kimért siporaxet viszont lávakövet nem ...


2012. szept. 17. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szokott lenni mindkét helyen mindkettő, de hívd fel őket.

Nagyjából jó az összeállítás, bár a siporax sokkal hatékonyabb, nem árt bele egy kis lávakő, hogy fogja kicsit az áramlást.

Az említett boltokban nem megy a sumákolás, nekem múltkor zsákból adták a siporaxot, mert kifogyott a ládából. Nagy, 50 literes Serás zsák volt.

Nem tudom amúgy, miért ekkora az árkülönbség, bár mindenhol a nagy kiszerelés a kifizetődő. De hogy ennyire?

2012. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami a sera dobozban van az egy tömör kerámia henger, nem porol, szinte át sem kell mosni. Amit meg az aqua depóban veszel az egy laza szerkezetű, azt jól át kell mosni használat előtt mert porzik mint a fene. Nagyjáből ennyi a különbség, de szerintem mindegy melyiket veszed, mind a kettő jó.
2012. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, azért nem mindegy h 5000 ft vagy 2000 literje..:D
2012. szept. 17. 16:46
 4/4 A kérdező kommentje:
aquadepot hívtam.. nincsen csak változata kimérős windrigrax vagy micsoda..
2012. szept. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!