Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezt hogyan oldhatnám meg...

Ezt hogyan oldhatnám meg házilag? Olcsóbban? (lent)

Figyelt kérdés
erről lenne szó: [link]
2012. szept. 17. 17:31
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
Én úgy csináltam "akváriumvízivásmentes" leszívót hogy fogtam egy fél literes Coca-Colás flakont kettévágtam és a tölcséres részéből lett a leszívó úgy hogy a kupakba fúrtam egy lyukat amibe megy a benzincső és a cső másik végére megy a flakon másik része. Annak a talpát fúrtam ki középen abba megy a cső, és az egyik kis talpat kifúrtam és amikor le kell engedni a vizet akkor a tenyeremet csak rányomom a kifolyórész aljára és megszívom a kis lyukat amibe nem a cső megy. Biztosan nem lesz akváriumvizet a szád.
2012. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bamboochatheone ***** válasza:

Remélem érthető.:D

Ha nem tudod elképzelni akkor írj és lefotózom.:D

2012. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megértem ha kell de ha lefotózod megköszönöm ! :D
2012. szept. 17. 18:03
 4/9 bamboochatheone ***** válasza:
100%

Az egész egybe:

[link]

A leszívós vége:

[link]

A flakon másik fele(pirossal jelölve a szájjal szívós vég):

[link]

Így rárakod a tenyeredet és megszívod:

[link]

2012. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
huh, ezt nagyon köszönöm és akkor konkrétan hogyan is kell használni ? :D mármint melyik vége megy a vízbe és melyiket szívom ? gondolom a palack tetejét amin a kupak van azt kell szívni? de akkor mit fogok be rajta?
2012. szept. 17. 19:16
 6/9 bamboochatheone ***** válasza:
Pont fordítva. A kupakos vége megy a vízbe, azzal tudod leszívni a mulmot. A másik végén van egy lyuk pirossal megjelölve na azt szívod meg és a tenyeredet meg rárakod arra részre ahol a képen az én tenyerem is rajta van. (utolsó kép):D
2012. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
áhá köszönöm szépen!!! már értem az egyik "talpon" ott egy kis lyuk azt nem láttam .. gondolom úgy van. magyarul beleszívok a flakonba de mivel be fogtam ezért nem megy el a szívásom hanem a csőbe szívok de mégse a számba jön hanem a flakonba.
2012. szept. 17. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a szívkódos része, ilyet még nem is láttam.


Én úgy szoktam, hogy megtöltöm a csövet csap alatt vízzel, befogom az ujjammal az egyik végét, a másikat belógatom az akviba. Majd a vödör felett elengedem és átfolyik a víz.

2012. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bamboochatheone ***** válasza:
Pontosan.:D
2012. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!