Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes guppi, mi lehet vele?

Terhes guppi, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
van egy guppim aki terhes és ugye szoktam nézegetni hogy mi van vele, és egyik nap még tök nagy volt a hasamásik nak meg szinte semmi sincs!! de a fekete pötty még ott van! az lehetetlen hogy megszült!mer vagy még 1-hét minimum lett volna neki!! de akkor mér ment igy le a hasa? lehet hogy túlstresszeli magát? mer mellette van még 2 nőstény meg 4 hím és egyfolytába kergetik a nőstényeket mert ugye a boltban nem igen tudtam megállapítani a sok között aztán csak itthon láttam de a fiúk már annyira be vannak indulva... még a másik fiuval is kikezdenek....:)
2012. szept. 18. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg halkaja lett a kicsikből ):. A fekete pöttyöt terhességi foltnak hívják, és kell egy pár nap mire eltűnik! Említetted, hogy egy héttel korábban szült. Ennek magyarázata: a halaknak is lehet korán születésük. Ez részben a stressz miattt van. Ha meg akarod menteni a kicsiket tegyélbe szülőszobát, és akkor nyugta lesz a nősténynek.
2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó akkor máskor előbb elkülönítem! de hát most is van foltja csak ugye a hasa még szinte semmi..
2012. szept. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!