Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez elég egy 35 literes akváriu...

Ez elég egy 35 literes akváriumhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 19. 21:02
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Elmegy, de nem sok fajta növényt tarthatsz alatta.
2012. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen fajtákat tarthatok alatta?
2012. szept. 19. 21:38
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem azért, de Resun létére rohadt drága, és mindössze 9 Wattos.
2012. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vaterán vettem használtan 3000 Ft ért. De már egy kicsit megbántam:S de most nincs rá keret h újat vegyek úgyhogy ebből kell gazdálkodni.
2012. szept. 20. 06:52
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
És honnan tudod, hogy a benne lévő cső nincs egy éves? Mert akkor ugye a cső cserés, és ugyanott vagy, mintha újat vettél volna.
2012. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. De azt se igazán értem ha az ember feltesz egy kérdést miért kell rögtön bele kötni? Nyilván nem tudom h van-e egy éves. de nem volt 10-15 ezer Ft-om h új lámpát vegyek a semminél szerintem ez is jobb. Egyébként meg az volt a kérdés h elég-e ez egy 35 literes akváriumhoz...
2012. szept. 20. 16:43
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Én viszont azt nem értem, hogy ki kötött bele és mibe? Ez 0,25W per literes világítás. Anubias és moha elvan alatta, minden más kidöglik. Ha a fénycsöved öreg, akkor teljesen mindegy. Az egy évnél idősebb csövek már nem biztosítsák a megfelelő spektrumot. Ezt onnan fogod tudni, hogy a növényeid kevésbé, az algák annál inkább fognak nőlni alatta. Komolyabb növényes akváriumnál van, aki félévente cseréli.
2012. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!