Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fel fognak nőni a kis algaevők?

Fel fognak nőni a kis algaevők?

Figyelt kérdés

Van 2 lány,és egy fiú algaevőm.Úgy látszik 'gyerekeik' születtek.Tegnap este észrevettem egy kicsit,reggelre 11 volt,ma este már 15.A fiú bent van a várban,nem tudom hány kicsivel együtt,a többi pici pedig az akvárium többi részén.Kb hányan lesznek még? És fel fognak nőni? Mit kell nekik enni adni,az jó,mint a felnőtt algaevőknek? A nagyok mindig kapnak kígyóuborkát,ma láttam is 3 kicsit az uborkán...Gondolom ők is ettek belőle.Az jó lesz nekik? Vagy kell valami külön kaja?

Bocsi a sok kérdésért,és hogy néhány dolgot értelmetlenül írtam,de most születtek először algaevőim,úgyhogy aggódom,mert nem igazán tudom hogy kéne őket felnevelni...



2012. szept. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos felnőnek! Kicsik nem maradnak örökké!!
2012. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
A kicsik is párolt zöldséget esznek. Ha jó a vízminőség és nincsenek ragadozók az akváriumban, simán felnőnek. Az egyik nőstényt érdemes lenne elajándékoznod, mert 2 csaj hülyére dolgoztatja a pasit. Szerencsétlen hím enni se nagyon szokott, amikor a gyerekekre vigyáz.
2012. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Platypus :)
2012. szept. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!