Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a neve a kép bal alsó...

Mi a neve a kép bal alsó sarkában található sárga színű halnak (kép lent)?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. szept. 21. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a te akváriumod? Mert elég veszélyesen van összerakva. A hungarocelnek nem csak csíkokban szabadna fednie az akvárium alját, mert el fog repedni.
2012. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Tuti nem fog elrepedni , nem rég lett újraragasztva FBS el, 150 literes az akvárium,és 10es üvegből van szal elég masszív darab.

2012. szept. 22. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre ne alapozz! Én is jártam már úgy, ráadásul egy pici 70 literessel, amit kisebb nyomás ér. Én még nem is csíkokban tettem rá hungarocellt, csak simán egy polcra raktam rá. Először elreperdt, de azon nem is csodálkoztam, mert elég vékony volt az üvege. Elvittem üvegeshez, az aljára 10-es üveget csináltattam. 2 hét múlva ugyanúgy elrepedt. A tiéd ráadásul mégveszélyesebb, mert ott a szünetekben semmi sem éri közvetlenül. Ne csodálkozz, ha egyszer úszni fog a szobád (a halaid meg nem)! Én nem bíznám a véletlenre a dolgot. Dehát, te tudod.
2012. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazad van!

Biztos ami biztos alapon rakok alá rendesen.

2012. szept. 22. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!