Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sziámi harcoshalam miért...

A sziámi harcoshalam miért van állandóan az akváriumom bal felső sarkába?

Figyelt kérdés
30l komplett akvárimom van (27°c víz), 4napja van benne a bettám de állandóan a bal felső sarokba van! (amielőtt beletettem 10napig ment a szűrő a vízbe hal nélkül!
2012. szept. 22. 10:48
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Nem beteg? Nekem akkor csinálta ezt a nőstényem amikor halpenészes lett. Nézd meg hogy nincs-e rajta ilyen fehér szőrszerű penész.
2012. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már néztem, semmi nincs rajta,
2012. szept. 22. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt.. az is ezt csinálta, de csak a jobb sarokban volt.. lehet,hogy ilyen a természete!
2012. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Treská ***** válasza:

Azért mert túl erős a szűrőáramlás. Nekem is van ilyen a 2 Békés harcoshalammal. Próbáld meg azt, hogy a szűrőt az aksi rövidebb oldala felé állítod, vagy csak simán csökkent a szűrés erősségét, ha olyan a szűrő. Ha ez se elég, tegyél pl egy fát az aksi felénél a szűrő elé. 80% hogy a túl erős vízkeringés miatt van. Ezek a halak pocsolyákban élnek a természetben, meg rizsföldeken, nem ehhez vannak szokva.


Sok sikert.)

2012. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Treská ***** válasza:
Plusz amit észrevettem ,hogy a betták szeretnek bujkálni! Vagy fa vagy növény, legyen ahova el tud tűnni a nyilvánosság elől:)
2012. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont! Nagy a huzat az akváriumban. De ha figyelsz neked is látnod kell. Kapcsold ki a szűrőt, akkor a betta úszkálni fog.
2012. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!