Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halaknak szülőszoba?

Halaknak szülőszoba?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül kb. normál áron egy szülőszoba (egy guppinak) vagy ti mennyiér vettétek? és van olyan vagy lehetséges halnál mint az embernél korai szülés? mer az egyik halam már meg is zsült mer mire hazamentem teljesen lement a hasa (akk valósziü megszült) de hát még nem "kellett" volna neki mert még egy hét minimum lett volna és videókon láttam terhes guppikat még azér elég sokat kellet volna nőnie a hasának és valószínü megették a kicsiket a többiek mert én meg ugye nem voltam otthon....... :( lehetséges ez?
2012. szept. 22. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Atlantiszban kb 400 Ft, bár elég régen vettem, lehet, hogy azóta változtak az árak, egy ilyen kisebb fajta van nekem.
2012. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dioxyde ***** válasza:

Az is lehet ,hogy csak sokat evett és attól volt nagy a hasa,de az is lehet ,hogy a többiek megették a kicsiket .

[link]

lehet van olcsóbb is ,én kapásból ezt találtam most.

2012. szept. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok köszi akkor azér nem olyan drágák....! :9
2012. szept. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!