Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tehetek össze?

Milyen halakat tehetek össze?

Figyelt kérdés

3éve van egy 100L-es akváriumom. Jelenleg egy szép nagy aranyhal van csak benne és 2 algaevö. A kérdésem annyi lenne, hogy vitorláshalat és neonhalat szeretnék hozzá. Ez lehetséges? És még milyen halat tehetnék és miből mennyit?

Köszönöm szépen aki segít!



2012. szept. 24. 02:40
 1/5 Treská ***** válasza:

Ami biztos: A vitorláshal meg fogja enni a neon halakat. Ez 100%. A Vitorláshal ragadozó(sügér).


Én a helyedben ilyen kicsi akváriumba nem vennék vitorlást, mert kb 1 év alatt kinövi és akkor meg már nem szép, arról nem is beszélve, hogy az állatnak milyen..


Az is számít hogy az aranyhal milyen. Van ez a mini fajta vagy az a nagy troll?:D (Én utálom az aranyhalakat) :)


Itt keresgess hogy mit tehetsz bele. Részletesen le van írva minden hal: diszhal.info

2012. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. szept. 24. 11:42
 3/5 Darkkingdom ***** válasza:

Az első hozzászólóval nem igazán értek egyet vitorlás és neon ügyben!Nem minden esetben bántják a neonokat!Kicsi koruktól kezdve együtt tartod őket,akkor nő a valószínűsége hogy nem fogják bántani őket!Tehát nem 100% hogy bántják!Nekem régóta együtt vannak és még csak Rájuk sem hederítenek!


Mást különben meg megint csak nem jót mondott azzal sem hogy nem az számít hogy milyen fajtájú az aranyhalad...hanem az szimplán hogy aranyhal...tehát hideg vízi hal,ebből kifolyólag nem tartható együtt vitorlással neonnal...semmi más olyan hallal ami NEM hideg vízi!

2012. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Én sem értek egyet, a vitorlás simán tartható neonhallat, csak fiatal halakat kell venni. A válaszom a másik kérdésedre már megírtam.
2012. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen de lehet felnőtteket is venni!!!

Vörös neonhal is van ami nagyobb testű!!!

2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!