Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kis guppikkal kapcsolatos...

Kis guppikkal kapcsolatos kérdés (többi lent) (? )

Figyelt kérdés
Vannak kis guppiaim.4 hetesek,és 1 cm-ek.Már kérdeztem velük kapcsolatban,és azt írták,hogy kiengedhetem őket a szülőszobából.De bizonytalan vagyok,és nem merem őket kiengedni.Ismertek valami taktikát,amellyel hozzászoktathatnám a nagyobb halakat a kicsikhez,hogy ne egyék meg őket?Az akvárium jól be van növényesítve.Van 8 műnövény,egy vár(bele lehet menni),egy üreges fatörzs(bele lehet menni) és egy hajó(nem tudom,hogy bele-e lehetne menni).Gondoltam,hogy majd még veszek pár műnövényt,kérdeztem is apámat,hogy majd veszünk-e,és azt mondta,hogy ezt majd a holnapi ellenőrző osztályzata dönti el.Majd megpróbálok feltölteni egy képet az akváriumról,és majd akkor láthatjátok,hogy jó-e.Előre is köszi a válaszokat,és bocs,hogy ha hosszú lett.
2012. szept. 27. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyi a baj az egyésszel hogy én se az ilyen műanyag díszeket nem ajánlanám se a műnövényeket tehát a helyedben lecserélném rendes kő bujkálóra a várat és a hajót mert azt jobban ki tudják használni a halak és szebb is!

Ja és valamilyen red moor vagy ilyesmi fát raknék be a (szerintem műanyag) fatörzs helyére!

Ha raknál bele igazi növényt akkor a gömbmohában el tudnak bújni!

És még betehetsz növényeket ha utánaolvasol!!!

Amúgy hány literes az akvárium milyen szűrővel?

A képekre kíváncsi lennék!

2012. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itt az aksi: [link]


Az aksi teljes egészében: [link]


És a kis guppik: [link]


Nem vagyok valami jó fényképész azt megmondom.Szerintem az igazi növényekkel nem tudnék bánni.A szárazföldi növényeim is elszáradtak.Mi baj van a műanyag díszekkel?Szerintem megteszik azok is...

Az akvárium 45 literes.

2012. szept. 27. 16:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja,és bocsi,hogy ha a halak elmosódtan látszanak.
2012. szept. 27. 16:42
 4/8 Dioxyde ***** válasza:

Vegyél jávai mohát,azt könnyű tartani ,kevés fény is elég neki és bele tudnak bújni a kishalak.

Ilyen: [link]

2012. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Emígy más fajta vízi növényeket nehéz tartani?Mennyibe kerülnek?
2012. szept. 27. 18:56
 6/8 Dioxyde ***** válasza:
hát nemtom milyen erős a a világításod,de vannak kis fényigényű növények azokat gyenge világítás mellett is lehet tartani.Pl anubias fajok vagy gömbalga vagy hólyagos vízikehely,hát nem tudom pontosan az árukat ,de az anubiasok kb 1000-1500 ft körül kezdődnek a többi az jóval olcsóbb.
2012. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az árat lehetne RSD-ben(dinárban)?Szerbiai vagyok.
2012. szept. 27. 21:42
 8/8 Dioxyde ***** válasza:
kb 400-600RSD-től fölfelé az anubias a többi meg olcsóbb 120 RSD-től kezdődhetnek kb,de az is lehet nálatok vmivel olcsóbb mint nálunk.
2012. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!