Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Harcsám szemével mi lehet a baj?

NRichárd kérdése:

Harcsám szemével mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Torocatum harcsám egyik szeme körül egy fehér hólyag (nemtudom mi) jelent meg....Más betegségre utaló nyom nincs rajta...Valami ötlet? Megpróbálok csináli róla egy képet ha sikerül feltöltöm....

2012. szept. 28. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:

Ennyit tudtam tenni :) holnap ha több fény lesz mepróbálom még egyszer ha ennyi nem elég...

[link]

2012. szept. 28. 21:22
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem a bettám volt így gy hete, kezeltem xantakridin-nel de kb halottnak az aszpirin...azóta félszemű.:D
2012. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Sajnos ez a fotó túlságosan rossz minőségű. Azt se látom rajta, hogy az a fehérség a bőrén vagy a bőre alatt van. Ez így akármi lehet egy bakteriális fertőzéstől kezdve egy daganatig.
2012. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerült jobb képet csinálni... A fehérség a bőre alatt van (feltételezem) és kitüremkedésnek mondanám...Amit eddig nem írtam le hogy kb 2 éves és van mellette még egy harcsa neki semmi baja.. 180 l be vannak 6 db xifo mellett akik 2 napja kerültek be (akkor már megvolt a szemén ez a dolog)
2012. szept. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!