Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért viselkednek így?

Miért viselkednek így?

Figyelt kérdés
Tegnap lejárt a bejáratási idő végre, vettem is bele 10 db neonhalat. Amióta beleraktam őket, csak a bal alsó sarokban vannak, vagy pedig a növények között bújnak el. Azt hittem ez azért van, mert még új a hely nekik. De ahogy lekapcsolom a világítást, elkezdenek úszkálni. Ez mitől van? :(

2012. szept. 29. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert szokatlan nekik.

Az aljzat sötét, ugye? A világosat, színeset nem viselik jól.

Illetve sok növényre van szükségük.

2012. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a talaj nem sötét fekete, inkább szürkés. Lehet akkor ez a bajuk? :( Viszont növény az van benne bőven, de a gyökér mögé még veszek valami dúsat.
2012. szept. 29. 12:32
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
Mekkora akvárium, milyen szűrő, mióta üzemel az akvárium?
2012. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
120 liter, 1200 liter/óra külső szűrő. 3 hete és 2 napja megy folyamatosan a vízzel növényekkel, szóval bejáratva be van.
2012. szept. 29. 14:05
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Akkor valószínű stresszesek a betelepítés miatt. Kicsit várj velük és megbékélnek a hellyel.:)
2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!