Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő mellé Betta? A betta...

Algaevő mellé Betta? A betta az a szivárványos guppikkal összefér? Mármint, a hím.

Figyelt kérdés

A betta mellé milyen fajtájú halakat lenne érdemes tartani? Algaevő, az lehet, ugye? És szivárványos guppiból 1 hímmel és 1 nősténnyel még összefér, vagy akkor már verekszenek?

És, egyáltalán betta mellé milyen halakat lehet tartani? És hol lehet találni NEM sima bettákat? Mert, én eddig több állatkereskedésben sem találtam, pedig valami ilyesmit keresek:

[link]

vagy:

[link]

vagy ilyesmi:

[link]


ezek számomra a különlegesek, a lényeg, hogy ne ilyen sima legyen:

[link]


És ezek a különlegesek kb. mennyibe kerülnek?


2012. szept. 30. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a bettát nem lehet guppikkal mert szétcsipkedik egymást!

Amúgy szinte mindenhol van Nem Betta Splendens (vagyis sima)

Mekkora akváriumba akarod őket tartani milyen szűrővel?

2012. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bamboochatheone ***** válasza:
Jéé.:D Pont olyan fajta bettám van mint az utolsó linken lévő a vágyaid közül.:D Amúgy 650 volt.
2012. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Előző: Azt mondta,hogy olyan NE legyen, mert az nem tetszik neki! x"DD

Hány literes akváriumban lesz?

2012. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint tartok Bettát guppy mellet semmi probléma nincs. Még kicsi nem kifejlett példányt kell beszerezni és összenő a többi hallal, nincs probléma. Néha kergetőznek de a guppy fiúk is kergetőznek egymással. Tehát én szerintem ha még kicsi a Betta összeszokik a többi hallal.
2012. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
12-14 litere akváriumba. És honnan tudjam, hogy még fiatal? Mindenhol azt mondták eddig, pedig, volt, amin már látszott, hogy már kezd fakulni, és már teljesen kifejlett...
2012. okt. 1. 15:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és nőstényt nem szeretnék vele tartani, mert úgy tudom, hogy azt párzás után halálra kergeti... Akkor mien halakkal van meg jól, h társasága is legyen, de egy közepes akváriumba el is férjenek kényelmesen?
2012. okt. 1. 15:46
 7/11 bamboochatheone ***** válasza:
Ebben nem lehet halat tartani. Legalább 30 literes akvárium kell, szűrővel, fűtővel, üvegtetővel.
2012. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De, igen, lehet pár darabot, és van benne 1 levegőztető, 1 növény, kövek, és 1 híd is...
2012. okt. 1. 21:12
 9/11 bamboochatheone ***** válasza:
Oké, ezentúl nincs több kérdésem. Elnézést hogy segíteni akartam! Gondolom mindent tudsz a nitrogén körforgásról...
2012. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bamboochatheone ***** válasza:

Amúgy Lekváros Kenyér, én erre gondoltam: [link]


Épp most húztam le a WC-n, mert félszemű volt és valamit elkapott...

2012. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!