Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinálják most? Sürgös!

Mit csinálják most? Sürgös!

Figyelt kérdés

megbetegedett az egyik halam és most sorba "átment" mindegyiken,már csak 4halam van amik nem fogják ki birni holnapig,a kettö kishal még megvan az egyik 1hónapos a másik 3napos.Kihalásztam öket,most beföttes üvegekben vannak külön-külön.Ja és guppik.Mit csin áljak velük,mert 1hétig egyedül vagyok itthon mit csináljak?mossam ki az egész akváriumot?vagy mit lehet adni a kicsiknek amiket még meglehet menteni?

A tüneteik:nem esznek(a kicsik még igen),csak a kavicsokon fekszenek,meg hát nem tudom így 'szétmennek' amik meghaltak,mást nem tudok mondani lécci segítsetek


2012. okt. 1. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
szétmennek amik meghaltak?
2012. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,kifehérednek és szétmennek.
2012. okt. 1. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:

igen ez a rothadás......minden halott átesik rajta...valami egyéb tünet kellene...


De a legjobb a teljes kitisztítás

2012. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,bújkálnak,nem esznek aztán lesüllyednek és meghalnak.Semmi más nem látszik rajtuk
2012. okt. 1. 16:01
 5/8 Frontosa ***** válasza:
Mióta működik az akvárium? Mekkora az akvárium, Szűrés milyen?
2012. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem dagadtak és lesüllyednek és kidurran a hasuk?

Hasvízkór?

2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ilyen, akkor "sera bactopur direct"-et vegylé a halas boltban.

2012. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát majdnem ilyen de nem harad rajtuk pikkely,de nem tudok boltba menni mert nincs a faluba és a városba nem mehetek egyedül

Az akvárium kb.3hónapja müködik,bejárattuk meg minden kb.45-50literes nem tudom pontosan.

2012. okt. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!