Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 110cm hosszú 30cm magas és...

110cm hosszú 30cm magas és 25cm széles akváriumba tarthatok 2hím és 6db nőstény bettát?

Figyelt kérdés
Természetesen sok növénnyel búvóhellyel! Vagy teljesen mind1, hogy mekkora az akvárium, mert ha összetalálkoznak megölik egymást?
2012. okt. 1. 21:17
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
1 hím 3 nőstény betta, 10 vörösneon, ez így sokkal jobb.
2012. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neonnal a bettát? bírja a meleget a neon? mert én úgy tudom, hogy nem! de amúgy nekem is jobban tetszik ez a felállás:)
2012. okt. 1. 21:44
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:
A vörösneon bírja a 28 fokos vizet és nagyobbra is nő a "sima" neonhalnál. Ez így már, úgymond, klasszikus felállás.:)
2012. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1hím betta 3nőstényy, 10vörös neon, 2csiga! valamint gondolkoztam 2-3 harcsán is mert azt olvastam h a lehullot kaját megeszik valamint az ürüléket is:D
2012. okt. 1. 22:10
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
Ürüléket egyik hal sem eszik. De a csigák megoldják a lehullott kaja ügyét.
2012. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor harcsa nem kell?
2012. okt. 1. 22:25
 7/7 bamboochatheone ***** válasza:
Nem fontos, de rakhatsz bele 4 darab törpe harcsát de akkor nem szabad éles szemű aljzatot használni. De akkor a neonok száma ne haladja meg a 8-at. És ezzel el is érted a határait ennek az akváriumnak.
2012. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!