Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik fajta akváriumba...

Melyik fajta akváriumba helyezhető fa nem old semmit cuccot magából? Cser-t vagy mit, lényeg hogy ne színezze a vízet.

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy formától 1 vasfát és 1 mangrove gyökeret, de neki 1 évet benne volt az aksijába, nos mindig nagyon gyorsan sárgás lett a víz, nem tudtam mitől.. pedig hettente szedtem a 30%-ot, mikor leszedtem 1-2 napig szép volt, aztán újra sárgásodott... most kivettem egyiket, viszont másikra már szépen rá nőtt a jávai moha, de ha továbbra is látom h sárgás kiveszem ezt is.. milyet tehetnék a helyére?
2012. okt. 1. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Köveket. Vannak szép kövek az aqua depóban, érdemes megnézni.
2012. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ha lehámozod a fűzfaágat, szerintem akkor nem fog.
2012. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Próbáld ki a SZAT gyantát vagy az aktív szenet. Mindkettő eltünteti a sárga színt a vízből, és így nem kell lemondani a mohás fadarabodról.
2012. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!