Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szürést ajánlatok egy...

Milyen szürést ajánlatok egy 80 l-es akváriumba, ha a külsö szürö nem megoldható?

Figyelt kérdés
Most Atman 500 l/h belsö szüröm van, itt mondták, hogy az nem épptökéletes. Halaim ezek: 7 neon, 3 platty, 2 cori (még 3at szeretnék), 1 sziámi harcos, 2 ancistrus. Növények vannak böven.
2012. okt. 2. 09:33
 1/6 YourDestiny ***** válasza:
Linkeld már be azt az Atman szűrőt...
2012. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem most Eheim Pick Up 2010 van 80 literesben...nincs gond vele
2012. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a szűrő.

2012. okt. 2. 15:33
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Sajnos nem ismerem személyesen, így nem tudom mekkora a szűrőszivacsa. Ha kicsi, akkor nem ártana fejleszteni a szűrést. Az ilyen szűrőknél általában a szűrőfelülettel van a gond és nem a teljesítménnyel. Nem egy drága szűrő, így ha vennél mellé mégegyet, akkor elvileg rendben lennél. Felváltva tisztítanád őket, így mindig maradna elég szűrőbacid. Kisebb is elég, csak ne fél maréknyi szivacs legyen benne. Nézd meg állítható-e a teljesítménye, így nem lesz erős a sodrás.
2012. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én aqua el fan 1 et ajánlom
2012. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
80 literes akváriumba kell, nem 30 ;)
2012. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!