Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan készítsek korlátot egy...

Empi89 kérdése:

Hogyan készítsek korlátot egy nyitott akváriumra?

Figyelt kérdés
Szeretném teletölteni vízzel, de azt nem szeretném, hogy a halik kiugráljanak. Nem rakok rá tetőt, ezért szeretnék valami korlátot rakni körbe a szegélyére -- miből készítsem el.
2012. okt. 2. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem rakhatsz rá tetőt, ki tiltja meg?

Feszíts ki rá szúnyoghálót.

2012. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem fog túl esztétikusan kinézni, de ilyen könnyebb anyagok jutottak eszembe, hogy hurkapálca vagy szívószál. Esetleg kartonpapír. Ezekből csinálhatsz rácsot és könnyen odaragaszthatod az oldalára ragasztócsíkkal vagy kékragasztóval. Tető helyett egy tetejére rakott rács, akár ezekből az anyagokból nem tenné meg? Elég magasra tudnak ugrani, nem kicsit kellene ehhez a feladathoz készítened.
2012. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose hallottam még ilyet, de te legalább újító vagy :)

Kis kerítést, kartonból? Nem tudom.

2012. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én a teknősöknek csináltam papírból oda, ahol a szikla van, mert folyton kimásztak. A poén az, hogy míg így is simán át tudnák gyűrni magukat azon a vékony papíron, de már meg sem próbálják, mivel falnak nézik. Azóta egyszer sem másztak ki.
2012. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!