Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek azok a halak, amelyeket...

Melyek azok a halak, amelyeket az akváriumba rakva könnyen szaporodnak? Tehát nem kell foglalkoznom vele, és akkor is szaporodik?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Guppi
2012. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, a guppi igen... nekem 1 hónapon belül 6 kishalam született...
2012. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jah guppi az ilyen, de minek hal ha nem akarsz vele foglalkozni?
2012. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az elevenszülők ahogy olvastam többnyire ilyenek, de gyorsan túl is szaporodnak...
2012. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

NEM KELL VELE foglalkoznod, és gyorsan szaporodik...

istenem. Most akkor nem akarsz vele foglalkozni? Akkor előbb-utóbb jönnek a génhibás egyedek, de szerintem még az előtt kinyírnád őket a rossz vízminőséget!

2012. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyértelmű hogy foglalkoznék velük,én nem arra értettem,hanem hogy foglalkozás nélkül (kisseb akváriumba tenni, melegiteni a vizet +-ba... Stb,ilyenekre gondoltam) is szaporodik. De van egy bettám. Az megenné a kicsiket?
2012. okt. 3. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen megenné.Vegyél jávai mohát abban elbújhatnak az újszülöttek.Vagy pedig vegyél szülőszobát,abba bele kell tenni a nőstényt,az odaszül,majd a kicsiket benne kell tartani 2 hónapos korukig.
2012. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és ez miből állna? abba is kell akkor minden bizgentyű? (szűrő,melegítő..)
2012. okt. 4. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A szülőszobát az akviba kell rakni.Mivel lyukas a víz beszűrődik rajta.Van neki két valami az oldalán amiben megmarad a levegő,szóval lebeg a víz tetején.A belsejében van egy elválasztó.A felső részbe kell tenni az anyát.A kicsik lecsúsznak az elválasztón,és egy kis résen az alsó részbe esnek,szóval az anyuka nem birja megenni őket.Mivel az akvárium víz megy bele,nem kell hozzá semmi bizgentyű.
2012. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 noncsi1115 válasza:
a guppi és a szifó
2012. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!