Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van bármi értelme azoknak a...

Van bármi értelme azoknak a díszeknek amit ha egy légpumpára kötünk buborékol?

Figyelt kérdés

Van értelme, haszna vagy kára belőle a halaknak?:D

Vagy teljesen mind1 h van e benne vagy nincs? Akinek tetszik rak bele akinek nem az meg nem?!


2012. okt. 4. 07:15
 1/3 kzs ***** válasza:

Amiket kereskedésben veszel - sellők, búvárfigurák, stb. -, azokat nagy biztonsággal beteheted az akváriumodba (persze ezt megelőzően meleg vízben mosd le őket).

Semmilyen káros anyagot nem hordoznak.


Az más kérdés, hogy izléses-e ilyen giccseket tenni az akváriumba - én, ami engem illet, nem tenném. De ez csak az én véleményem: teljesen szubjektív.


Szóval, ha akarsz, tegyél bele ilyet, ha nem, akkor nem.

Ennyi.

2012. okt. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én úgy értem, hogy szükségük van e a halaknak arra, hogy ott buborékozzon? (gondolom nincs:D)

Valamint, hogy nem zavarja e őket esetleg nem félnek e attól hogy valami ott buborékozik?

A halak teljesen lesz*rják hogy ott van e vagy sem?:D

2012. okt. 4. 07:33
 3/3 Platypus ***** válasza:

Egy rendesen összeállított, átlagos akváriumban semmi szükség a külön levegőztetésre, de ha nem aránytalanul erős az akvárium méretéhez képest, akkor nem zavarja a halakat, szóval ha neked tetszik, akár használhatod is.

Nagyméretű ragadozó halak és afrikai sügérfélék akváriumában hasznos dolog az extra levegőztetés.

2012. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!