Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most kezdtem el az akváriumom...

Most kezdtem el az akváriumom berendezni, és nem tudom, hogy mi ezeknek a növényeknek e nevük?

Figyelt kérdés
//kepfeltoltes.hu/view/121004/SDC11202_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg // //kepfeltoltes.hu/view/121004/SDC11203_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg (ez egy hosszú levelű növény) // //kepfeltoltes.hu/view/121004/SDC11204_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg // Szerintetek is kevés a kavics az alján?

2012. okt. 4. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszak a linkek :)
2012. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2012. okt. 4. 16:43
 3/10 A kérdező kommentje:
igaz.. bocsi nem jól raktam be..:)
2012. okt. 4. 16:43
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
A középső biztos, hogy vallisneria.
2012. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szép lett az akvárium szerintem. bocsi hogy nem nevet mondtam de ez is el kellet mondanom.
2012. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi! :) hát még nincs kész teljesen, majd szeretnék még rakni bele egy kevés kavicsot az aljára, mert a növényeket is nem tudom beállítani rendesen, és még pár követ akarok, meg ha találok akkor jávai mohát, csak sehol nincs a városomba! :)
2012. okt. 4. 17:18
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép a teljesről.
2012. okt. 4. 17:20
 8/10 Platypus ***** válasza:

Az első Lobelia sp, a második valamilyen Vallisneria, a harmadik egy Echinodorus. Nem tudom, milyen világításod van, de a Lobelia nem egy egyszerűen életben tartható növény, valószínűleg nem marad meg nálad. Jobban járnál, ha kiszoktatnád egy virágcserépbe.


A talajod elég szerencsétlen választás, a zúzott mészkő csúnya dolgokat művelhet a vízkémiával. Jobban járnál, ha lecserélnéd sima sóderre, a növények is jobban szeretnék. Egyébként kevés is.

2012. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Mégegy észrevétel: nagyon nem jó ötlet, hogy a bútorlap és akvárium közé nem raktál semmit, ami felvette volna az esetleges egyenetlenségeket. Nem egy nagy akvárium, de egy polifoam, filclap vagy hungarocell lap nem ártott volna. Nekem még a 7 vagy mennyi literes alatt is van valami vékony szivacsszerű izé. Nem félsz, hogy elreped az alapüveg?
2012. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hmm.. sajnos már nem tudom felemelni, de majd ha csinálok nagyobb vízcserét akkor rakni fogok mindenképp alá valamit! köszi, hogy szóltál!
2012. okt. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!