Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legszebb nano hal...

Melyik a legszebb nano hal aminek elég egy 21 liter?

Figyelt kérdés

Van egy 21 literes nano akim, dúsan beültetett növényekkel(és majd lesznek benne yellow/red cherry garnik).

Valamilyen mutatós kis rajhalra gondoltam aminek elég a 21 liter. (tudom, nem sok)Az is fő szempont hogy ne túrja fel faltól falig az akit.Szrintetek melyik a legszebb ?



2012. okt. 7. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
személyes kedvencemet az Endler guppit ajánlanám neked,mostanában nagyon népszerű új halfaj, egyre több kereskedésben lehet kapni. A guppinak egy változata, mely kisebb méretű és más a színezete. Szerintem a te dúsan ültetett akváriumodban nagyon jól éreznék magukat. Itt egy link, hogy milyen változataik vannak, hátha megtetszik egy : http://www.youtube.com/watch?v=3MBku2d1n8k
2012. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi, nekem is tesztsznek csak nekem az a baj hogy gyorsan elszaporodnak, és ha sok a hal lerontja a vízminőséget
2012. okt. 7. 08:39
 3/16 A kérdező kommentje:
Régen vettem 3 szivárványost, és 2 hét múlva voltak vagy 40-em
2012. okt. 7. 08:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Én pl csak hímeket tartok.Én a helyedben,( ha nem tetszik az endler) a boraras fajokból választanék.
2012. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ok nézelődöm :)
2012. okt. 7. 10:24
 6/16 A kérdező kommentje:
A Galaxy razbórának elég ez a hely?
2012. okt. 7. 10:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem fél évig volt 20 literben 5 galaxi, mire megnőttek vagy másfél centisre, mert mondjuk úgy vettem éket hogy még nagyon picik voltak. Teljesen jól elvoltak benne. Egy 5 literes flakon inoncserélt vizet öntöttem a csapvízbe. Aztán meg minden vízcserénél a negyede ioncserélt volt. Mert lágyabb víz kell nekik. Jó egy kicsit untam haza hordani a flakonokat, de akkor még ezzel így elvoltam.


Később, meg fél év mulva beraktam őket 90 literbe, red cherry garnélák mellé, aztán akkoriban valahogy vettem egy ozmo szűrőt is használtan, és azzal tudtam csinálni ilyen lágyabb 10nk körüli vizet. Abban tartom őket, most is vannak, csak most éppen 70 literbe.

2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mármint az ozmo szűrő 0 NK-s vizet csinál, de azt keverem a csapvízzel, így lesz olyan 10-12 nk és az megfelel nekik.
2012. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Én a türkizcsíkú törpe razbórát ajánlom,nekem is ilyenek annak 20 literben.Aranyosak,szépek,bírják a csapvizet is,bár kicsit félénkek.


[link]


A yellow meg a red cherry garnélát ne rakd egybe,mert összekereszteződnek!Azonos nemzetségből származnak,ha összepárosodnak,csupa vad színű garnéláid lesznek.

2012. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudom, Csak egyféle lenne, csak azt nem tudom melyik. A galaxyk nagygon tetszek,de a boraras is szép darab...

Hable, a galaxy megvan garnélával? és a másik? És akk a víz 1/4- e iocserélt legyen? azt hogy bírják a garnik?

2012. okt. 7. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!