Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényeket ajánlotok?

Milyen növényeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék halakat, de teljesen kezdő vagyok a témában. Kinéztem egy 72 literes akváriumot, levegőztetős szűrővel, Rester fűtővel, 1x15w világítással. Kezdetnek neonhalat, és törpegurámit szeretnék benne tartani. Ilyen feltételek mellé, milyen növényeket tudtok ajánlani? Valamint kell-e még valami az akváriumba ezeken kívül?
2012. okt. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a halasboltban mi tetszik neked. Egy a lényeg hogy az eladótól tudakold meg a növény jövőbeni méreteit. Mindenféleképpen kis vagy közepes nagyságú növény kell egy ekkora akváriumba, például vízi kehely, vízikalász, esetleg kardfű. De tudd azt is, hogy ezeknek a növényeknek is ugyanolyan igényeik vannak mint a halaknak, mindenféle tápoldatok, CO2 tablettát stb-t kell alkalmazni, hogy szépen megnőjenek neked.
2012. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem kezdésnek vegyél anubiast, anubias nana-t, gömbmohát, azzal nem lehet bajod, megmaradnak tápozás nélkül is.
2012. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Ilyen gyenge fény alatt az anubiason és a mohán kívül más nem nagyon marad meg.
2012. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!