Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54l akváriumba te mit tartanál...

54l akváriumba te mit tartanál? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
1db bettát mindenképp szeretnék bele!
2012. okt. 8. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
betta mellé mást nem szoktak javasolni, én neonokat és guppikat tennék bele!
2012. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tylomelania csigát, az olyan hülyén néz ki
2012. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a betta önmmagában annyira szép és gyönyörűséges hal, hogy nem kell mellé más :)
2012. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és úgy h ha nem raknék bele bettát? mit raknátok bele?
2012. okt. 8. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor ezeket

[link]

2012. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a bettáknak elég változatos temperamentumuk van: lehet találni olyat, amiben annyi egészséges vadászösztön sincs, hogy utána menjen a bébigarnéláknak (nekem egy ilyen úszkál az akváriumomban), de ki lehet fogni olyat is, ami az összes óvintézkedés ellenére véres fürdőt rendez az akváriumban, úgyhogy ha bettát akarsz más hallal tartani, nem árt egy B terv, arra az esetre, ha nem jönnének ki jól. Legkevésbé a talajlakó halakkal kötözködnek. Ne rakj össze bettát színes-hosszú úszójú (pl.guppi), területvédő (pl. gurámi), csipkedős (pl. szumi, serpalazac), nagyobb aggresszívabb (pl. márványsügér) halakkal.


Ha most valaki hozzám vágna egy 54 literes akváriumot egy pár (vagy egy trió) mézgurámit tartanék benne törperazbórákkal. Meg vízikelyheket, sallangos vízipáfrányt, kisebb termetű valliznériát, jávai mohát red moor ágakra kötözve, meg valamiféle úszónövényt, mert azt a labirint-kopoltyúsok szeretik.

2012. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nano halakból mennyit és milyet?
2012. okt. 8. 22:07
 8/8 anonim válasza:

neonok,algaevő,guppy,platti vagy betta. [link]

[link]

2012. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!