Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé mit lehet tenni...

Betta mellé mit lehet tenni hogy ne legyen egyedül? Csigabigát szabad?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csiga mehet, annyiból hasznos, hogy amit nem eszik meg a betta, megeszi a csiga (a kajcsi maradékát). Ezért szokták növendék halak mellé is tenni a csigát. De könnyen túlszaporodhat, lelegeli a növényeket, ezek miatt azért vigyázni kell vele. Inkább menj be a halas boltba, kérdezd meg milyen halacskát ajánlanak mellé, és persze hogy mit tudnak ők beszerezni Neked. Leírom, de én nem támogatom, van aki algaevőt tesz mellé, vagy páncélos harcsát. Amúgy attól függ mekkora az akvárium, van-e szűrő, stb. Azt feltételeztem hogy kis aki szűrő nélkül, ha nem így van, írj és akkor több lehetőség van.
2008. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóval nem teljesen értek egyet. Az almacsiga egyáltalán nem szaporodik el( legalábbis nekem siha nem lett több) csak megnő jó nagyra!! Nagyon jól néznek ki. Én algakockával szoktam etetni őket.

Egyébként a sziámi harcoshal mellé betehetsz szinte bármilyen halat ami békés fajta és méretben is hasonló nagyságú. Vitorláshal és guppi mellé ne nagyon tedd be ,mert lecsípkedheti az úszóját. És ami a legfontosabb egy akváriumban csak egy sziámi harcoshal legyen. Lányt se tegyél be mellé, mert összeverekedhetnek!

2008. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom nem akváriumod an 1 sziámival, hanem csak 1 kis bögrényi vied. namár most abba be ne merj rakni semmi más halat. és az elöttem szólónak is lehetne ennyi esze h ezt kitalálja. a sziámikat ujabban kis pár literes beföttesüvegbe tartják. szted abba mi él meg levegöztető nékül?
2008. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 literea akváriuma van, hetente van víz frissítve neki. Nem telepet akarok mellé csak valami kis életet hogy ha nem vagyok itthon akkor is tudjun valamit szekálni.
2008. máj. 25. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
NEkem a bettám megette a csigáimat.:D De nyugodtan tarthatsz vele
2009. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!