Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A csigáim az akvárium oldalára...

A csigáim az akvárium oldalára lerakták a petéiket. Az a baj h szeretném már kimosni az akváriumot. Hogy mossam úgy ki hogy a petéknek ne legyen baja? H lehetne leszedni az akvárium oldaláról?

Figyelt kérdés
Vagy hagyjam még a tisztítást?Várjam meg míg meglesznek a kiscsigák?
2012. okt. 9. 16:14
 1/3 bamboochatheone ***** válasza:
Ha egyszer lepetézett akkor még1x lefog, nyugodtan takarítsad, én is éppen azt csinálom.:D
2012. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Ha nagyon le szeretnéd szedni akkor pengével. Azzal a klasszikus 2 élű borotvapengével le lehet ovatosan szedni. Én mégis azt mondom hogy dobd ki, ugyanis a csiga olyan hogy egyik nap veszel 1-et, másik nap van 1001, utána lévő nap már 10.001.... Egyszóval bitang mód szaporodnak, én ezért nem is raktam soha akváriumba csigát. Ha az algák miatt tartod őket, akkor vegyél ancit, vagy egyébb algaevő halakat.
2012. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. okt. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!