Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire jók a Sunsun, Aqua...

Sznorbi2 kérdése:

Mennyire jók a Sunsun, Aqua Nova és a Resun külső szűrői?

Figyelt kérdés

Ahogyan néztem elég nagy a tartályuk( kb. 10 litertől és nagy a kapacitásuk is, kb 1000L/h-tól.) és az áruk is elfogadható.

Az Aqua Novákat tudom, hogy a régi Eheim Prof másolatai, csak nagyobb tartállyal rendelkeznek, mint az Eheim.

A Sunsun-t és a Resun-t nem tudom, de elég sok néven lehet kapni őket a világban.


[link]


[link]



2012. okt. 9. 21:31
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
A SunSun teljes egészében egy TetraTec koppontás, ami természetesen meg se közelíti a németek szűrőjét. A Resun-tól nem kell sokat várni, nem véletlenül nem népszerű. Anno volt egy belsőm, a traktor mellette kutyaf@sza volt. Információim szerint a külsőnél sincs ez másképp. Bár az AquaNova jól hangzik, az utóbbi időben egyre több olyat olvasni a fórumokon, hogy ő is szeret hangoskodni. Ha ez nem akadály, akkor a három közül őt válaszd, a Resunt pedig nagy ívből kerüld el.
2012. okt. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Frontosa ***** válasza:

Az AquaNovákról csak jókat hallottam ár/érték arányban, a következő akváriumomba biztos azt veszek, állítólag egy 1500l/h, 15 literes 29 e forint.

Resun, Sunsun-t csak akkor ha a magad ellensége vagy. Esetleg még Atman ami jó és viszonylag olcsó.

Üdv,

2012. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak atmant vettem, aztán később kaptam egy hydort valakitől aki vette magának pár éve, aztán nem is használta. A hydor kb 300 valahány l/órás, az atmanom meg 600 l/órás, de az az érdekes, hogy mégis a hydor fúj erősebben, csak hát annak fel akkora a tartálya.


A többit nem ismerem.

2012. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az atman az 2 éve megy nálam asszem. Vagy már lehet hogy 2,5 éve, de még jó és semmi hangja nincs.
2012. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2012. okt. 27. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!