Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » AquaEl Fan1 típusú belső...

AquaEl Fan1 típusú belső szűröm van. Most raktam bele először halakat az akváriumba és azt veszem észre hogy a halaknak folyamatosan úszniuk kell, nem tudnak megállni?

Figyelt kérdés
Mit állítsak rajta, hogy a sodrás ne legyen olyan nagy? Vagy nem is gond ez? Van benne bujkáló, szóval kifáradni nem fognak! :)

2012. okt. 10. 16:41
 1/6 Treská ***** válasza:
A sodrást mindenképpen vedd alacsonyabbra. Nekem 2-3 halam ezért döglött meg, mint utólag rájöttem:S
2012. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az akváriumod? Mert szerintem egy 45 literesbe ha maxon van, az nem csinál túl nagy sodrást. Ha se mindegy, hogy milyen, pl a betta az nagyon bénán úszik, neki nem kell erős sodrás.
2012. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pont 45 liter van, és maxon volt eddig. most kicsit lejjebb vettem. amúgy guppik vannak csak.
2012. okt. 10. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tartottam 45 literbe pici halakat, amiknek inkább olyan torpedó testük volt, tehát nem voltak nagy fátlylaik, azok bírták maxon is.


De a guppiknak ott a nagy szoknyájuk, ami szerintem úgy viselkedik, mint egy vitorla a szélben, lehet azért zavarja őket. Hát vedd egy akkor egy picit gyengébbre.

2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagyis írtad hogy lejjebb vetted, ja jó az úgy.
2012. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aquael fan-1-en nem lehet erősséget állítani, egy kis szürke tekerő van a tetején, az csak a beömlő levegőt szabályozza.
2012. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!