Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért van a következő jelenség?

Mért van a következő jelenség?

Figyelt kérdés
112 literes aksi belső suürővel ment, de most tettra ex 1200 van benne, lényeg h mióta nincsen belső ami ugye buborékoztatott is, azóta vízfelszint ugye külső mozgatja és víz tetején mint posshadtság lenne... végig de csak tetején ha beledobom kaját körbe lékszerűen megtisztul, ez mitől van? tuti h beletennék egy kis légpumpát megszűnne.. pedig nagyon nagy áramlat van benne..
2012. okt. 11. 23:10
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
Általában fehérjebomlás miatt van ez a jelenség. Valószínű valamelyik növény levele bomlik. Keresd meg és pucold ki. Opcionális a vízcsere.
2012. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

vizet cserélem minden héten 30%-ot...


van 1-2 levél ami rohad, garnélák miatt hagyom bent, mert megeszegetik, de akkor kiszedem!

2012. okt. 12. 10:27
 3/8 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem a kis 27 literes nano-mba volt egy rakás növény amik algásodtak meg minden bajuk volt, aztán kiszedtem mindet megmetszettem őket, letörölgettem a leveleiket, a gyökereit megvágtam, visszaültettem őket, és most három nappal később máris látszik hogy hozza szinte mind az új hajtásokat.:D
2012. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Ha elszíneződés, olajosodára hajazó, ami megtörik, ha belenyúlsz, akkor azzal ne foglalkozz, nem tesz semmit.
2012. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
*olajosodásra
2012. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van, már évek óta... nagyon utálom, de legalább már tudom mi....
2012. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen olyan !
2012. okt. 14. 22:23
 8/8 bamboochatheone ***** válasza:
Nem tesz semmit? Gátolja a gázcserét.
2012. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!