Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűrőt az akváriumba egész...

A szűrőt az akváriumba egész nap állandóan bekapcsolva kell tartani, vagy csak időközönkét kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 20:05
 1/5 anonim válasza:
napi 24 órában, tehát folyamatosan mennie kell (éjszaka is!!)
2012. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éjszaka is, nyaraláskor is, mindig mennie kell!

Ez a lényege, nem a benne lévő szivacs szűr, hanem az abban élő baktériumok, amik csak állandó áramlás mellett maradnak életben.

2012. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom hogy non-stop (folyamatosan) mennie kell.

kicsi csodálkoztam eleinte. tegnap indítottam az aksit és kíváncsi leszek mennyivel fogja megemelni az áram számlát. remélem nem nagyon.

2012. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az akváriumban a világítás fogyaszt, meg a fűtő, a szűrő nem tétel.

Egy átlag belső szűrő fogyasztása lehet vagy 80 forint havonta.

2012. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

legalább egyszer meg kérdezi valaki ugyanezt minden héten :)

még nincs akváriumom de én is tisztában vagyok vele, hogy nem lehet kikapcsolni a szűrést:)

ha az idegesít, hogy mennyivel dobja meg majd a villany számlát, akkor megnyugtatlak, hogy én úgy számoltam, hogy cakli pakli az egész cucc világítás, fűtés és szűrés minden max 2ezerrel dobja meg és lehet így is túl becsültem a fogyasztást :) hiszen a világítás és a fűtés se megy azért nonstop...

ha meg a zaj zavar...hát meg kell szokni...én a folyamat kerekező hörcsögöm mellett alszok és ha nem kerekezik akkor már azon izgulok, hogy mikor kezdi el és vajon miért nem tekeri még, mert zavar, hogy nem teszi :)

2012. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!