Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molnárkát lehetne tartani...

Molnárkát lehetne tartani akváriumba, víz tetején?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Halakkal együtt? Szerintem megennék.
2012. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia hable :)


saját élményem ezzel kapcsolatban, hogy nagymamámnak van egy saját tava a tanyája mellett, azon rengeteg kis molnárka futkosott...egészen addig, amíg ki nem keltek a kis halai akik még az előtt bepuszilták a molnárkákat, mielőtt a mamám észre vette volna a szaporulatot. de fura módon a nagyobb halak mellett vígan el voltak...


ebből kiindulva könnyen megeshet, hogy az akvárium halai is befalatozzák őket...

de szerintem mondjuk a garnéláid mellett nem lenne belőlük nasi :)

2012. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) Hjaa. És mondjuk apró tücsökkel etetni a molnárkákat, halak nélkül? Kíváncsi lennék, hogy úgy életben maradnának e.
2012. okt. 15. 00:41
 4/4 anonim ***** válasza:
huha na azt nem tudom mit ettek a mamánál :S csak úgy oda lettek a tavára és élveztük a látványt, amíg meg nem falatozták őket :D de ő eteti a halait mindennel, lehet elloptak a molnárkák 1-2 falatot :D
2012. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!