Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettán kívül tudtok mondani...

Bettán kívül tudtok mondani díszes ragadozó halat 50l-es akváriumba?

Figyelt kérdés
túl gyorsan szaporodnak a guppik és kéne egy hal ami visszafogja a szaporulatot. és nagyon szép egyedül is.

2012. okt. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De hány guppi van benne?
2012. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs.van egy kis 22l-es is és ott is vannak ezért nincs túl zsúfolva de ha nem találok valami szép ragadoz halat akkor túl lesz.
2012. okt. 16. 10:09
 3/11 YourDestiny ***** válasza:
Az a gond, hogy a ragadozó a hím guppijaid fátyolos farokúszóját is leragadozza.
2012. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nincsen nagy faruk mivel még 1-2 éve kaptam egy párt és azok is keverékek voltak és már jó pár generációja beltenyészetben vannak ezért nem is túl szépek és a farkuk se túl nagy.és főleg ezért kéne vissza fogni a szaporulatot.
2012. okt. 16. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
ha van 1 betta az megeszi farkukat meg halakat is kisebbeket persze viszont ha még a betta mellé törpe sügereket veszel azok általában bettát csipkedik
2012. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy kissé furcsa volt számomra is, de az én akváriumomban a guppi szaporulatot a vitorláshal fogta vissza és nem terrorizálta a hím guppikat sem.
2012. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is tartanék vitorlás halat de nincsen elég hej.
2012. okt. 22. 09:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Ki mondtad a választ, nincs elég hej. Meg helyből sincs sok.

Így is túl vannak szaporodva a guppik, ide nem lehet már halat betenni! Erre a problémára biztos nem az a megoldás, hogy még több rakj az akváriumba.

Ilyen életképes közép-amerikai társításokat 200-250 literben lehet jól megcsinálni.

50 literben azt lehet csinálni, hogy elajándékozod az összes nőtényt.

2012. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nincs túlzsúfolva!!!!!!

mondtam hogy van még egy akváriumom is....

azt mondtam hogy a VITORLÁSHALNAK NINCS ELÉG HELY!

és azért kéne egy ragadozó hogy ne szaporodjanak mert nem szépek a kicsik és hogy ne szaporodjanak túl.

2012. nov. 16. 18:21
 10/11 YourDestiny ***** válasza:
54 literen 8-10 hal felett túl vagy telepítve. Mellesleg amint említettem, a ragadozó a nagyoknak is keresztbe tenne. Egyékbént semmi ilyesmire nincs szükség, a guppi is megeszi a kis halait. Viszont gondolom van valami olyan növényzeted, ami jó menedéknek. Viszont akkor mire mennél a ragadozó hallal is?
2012. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!