Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a guppijaimnak?

Mi lehet a baja a guppijaimnak?

Figyelt kérdés
már 4 guppim meghalt most meg haldoklik az 5. is...nem úszkál csak egyhelybe van a víz felszínén.az elozo 4en nem volt semmilyen változás de amelyik most haldoklik az befeketedett.fekete lett a farka meg a szeme,a teste is sötétebb lett.mi lehet a bajuk?víztisztító van az akváriumba.a többi halnak nincs baja csak a guppiknak
2012. okt. 16. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Levegőztető megy rendesen? Nem kerülhetett valami vegyszer a vízbe? Nem túl meleg/hideg a víz?
2012. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megy rendesen,vegyszer nem került bele,a víz pedig 20-21 fok korul van
2012. okt. 16. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
hát a guppiknak elvileg kevés a 21 fok...lehet az a gond. de nem vennék rá mérget, mivel még nincs akváriumom :D
2012. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél melegítőt! Bár nekem régebben nem volt fűtőm, 1 telet kibírtak 20 fokon, s tavasszal is éltek virultak. De rájöttem, h nem jó ez így xd
2012. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is 20-23 fokos a víz az teljesen jó 25 fokon szokták elletni őket. Nincs felfújódva a hasuk vagy a hátukon nem áll fel a pikkely??? Mi koronként szoktad kitakarítani az akváriumot? vagy mikor cseréltél utóljára vizet?
2012. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincsenek felfújódva de a szemük egyszer teljesen fekete,utána egy ideig normális,aztán megint befeketedik...fogalmam sincs mi bajuk lehet de szinte minden nap megdöglik egy halam :/ kb 3 hetente tisztítom az akváriumot...utoljára szerdán volt tisztítva
2012. okt. 18. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
De remélem nem tisztítod ki az egész akváriumot ilyenkor?
2012. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!