Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquabasis táptalajt telepitett...

Acplinth kérdése:

Aquabasis táptalajt telepitettem az akviba májusban. Mennyi ideig tudnak a növények táplálkozni belőle? Kell esetleg más tápoldat hozzá? Akvi 54l világitás 15w egycsöves.

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 01:51
 1/5 Treská ***** válasza:

Vannak ilyen vízbe csepegtethető oldatok amik egész jók. Ilyen neptunos cuccok amiket én szoktam venni, bár vannak sokkal jobb minőségűek is.


A táptalajjal kapcsolatban, meg amire nem lenne jó, addigra már úgyis átrendezed az aksit és új talajt teszel bele:) Szerintem egyébként olyan 2 év lehet az élettartama a talajnak. De utána se lesz semmi bajuk a növényeknek.

2012. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi fénynél mindegy milyen a talj.
2012. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor van táphiánya a növénynek ha leáll a növésben, utána meg elkezd sárgulni
2012. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
A legtöbb talajnál 2 hónap után ajánlják a tápozást, de ez azért nem ilyen egyszerű. Mellesleg ennyi fény alatt szerintem ne erőltesd a túlzott tápozást.
2012. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!