Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valakinek negatív tapaszta...

Van valakinek negatív tapasztalata a zoofast internetes áruházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mivel előre fizetés van náluk. Tehát az árut csak akkor küldik, ha a pénz már a számlájukon van.

2012. okt. 17. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt honnan veszed? én mindig utánvéttel fizetek, tehát szállításkor készpénzzel.

Eddig semmi gond nem volt velük.

2012. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A honlapjukon ez olvasható:


Fizetési formák:

Vásárlóink kényelméért a megrendelés leadásánál az alábbi fizetési módok közül lehet választani:


készpénzes fizetés – csak személyes átvétel esetén

előreutalás az Áruház bankszámlájára

utánvételes fizetés - csak abban az esetben, mikor a Vásárló megbíz egy szállítócéget a küldemény szállítására és kézbesítésére

2012. okt. 17. 21:57
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem a harmidik lesz az. Hülyén fogalmaztak, de kiszállítják neked, és fizetsz a futárnak. Ha te bíznál meg egy futárt, elhozátnál a cuccot és lóvé náne :D
2012. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
*harmadik
2012. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kefekoto válasza:
A Zoofast olcsó, de volt vele problémám. Előre utalással fizettem, majd a rendelést törölték, mert nem tudták szállítani a megrendelt tápot. Azt állították, hogy a gyártás szünetel. Persze a hivatalos forgalmazó ezt cáfolta. A pénzem több mint egy hétig nem kaptam vissza annak ellenére, hogy három e-mailt küldtem, és telefonon is kértem.
2013. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!