Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit rakjak még az akváriumomba...

Mit rakjak még az akváriumomba? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

ez az akváriumom és azt szeretném kérdezni hogy ebből hogyan varázsolhatnék valami csodásat? ez ilyen kis 21 literes. red cherry garnélák lesznek benne csak 3 napja indítottam és eddig van benne 2 gömb moha és egy szőlőtőke. látszik a szőlőtőkén hogy házi készítésű és nagyimtól van az alapanyag :D már csak az a kérdés hogy tudnám ezt "full"- osra csinálni?


2012. okt. 17. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

növényt

sokat

2012. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 The Nuke ***** válasza:
:D
2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 The Nuke ***** válasza:

Egyébként viszont szép az akváriumod!

Nővény tényleg elkél bele, de biztosan jól fogják

érezni magukat benne a lakók.

2012. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget viszont sokat segítene ha konkrét dolgot mondanátok mint pl. jávai moha és nem növény... erről jut eszembe lesz a gyökér végén kötözve még egy adag jávai moha. ha esetleg valahogy máshogy rakjam be a gyökeret azt az ötletet is elfogadom.
2012. okt. 17. 21:03
 5/18 YourDestiny ***** válasza:

Jé, egy AquaCorner :) nekem is ez van a nanoban. Nem zörög így, hogy nincs felakasztva?


Én is növényeket javaslok, méghozzá dögivel! Szerintem tekerj jávai mohát a szőlőtőkére, nagyon jól tud mutatni. Egyébként is szeretik a garnélák.

2012. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 YourDestiny ***** válasza:
100%
Igen, a gyökeret másképp tenném be. Valahogy felfelé is álljon, vagy döntsd neki valamelyik üvegfalnak, próbálgasd, hogy mutat a legjobban. Anubiast mindenképp vennék, nem olcsó, de igénytelen.
2012. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is üres így növénytelenül még, de egyébként meg csini :) én az ágat a másik hátsó sarokba tenném vagy a szemből nézve jobb elsőbe, így felfelé állítva és elárasztanám jávai mohával :) és igen némi anubias is jól mutatna mondjuk a szűrőt el lehetne vele kicsit rejteni a szem elől...a gömb mohákat is valahogy szem elé tenném, ha már ilyen szép gömböcök erre viszont nincs ötletem....
2012. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Limnobium laevigatum, Tüskéshínár, Sallangos vízipáfrány
2012. okt. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! akkor majd még igazítok a tőkén aztán benövesztem jávaival. az auqacorner tény hogy kicsit hangosabb hogy ráraktam a kőre de hát muszáj mert máshogy nem áll meg.. de egyáltalán nem hangos hanem kibírható éjjel is 3 méterrel arrébb aludni. a hínárt én is kinéztem már. majd keresek valahol ilyen vízi páfrányt is. csak attól féltem hogy túl kicsi az akvárium ahhoz hogy teli rakjam növénnyel de beláttam hogy a növényből mehet "dugulásig"
2012. okt. 18. 07:54
 10/18 kovvika005 válasza:
Halat, :D
2012. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!