Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti megvennétek a drágábbik...

Ti megvennétek a drágábbik akváriumot? Linkek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. okt. 18. 09:27
1 2
 1/16 Treská ***** válasza:
Hát figyelj. Hajlított üveg( de ha jól értem csak a széle hajlított). Nem tudom ennek mi a franc értelme van hogy a széle hajlított. Szerintem baromság. Polifoam=> veszel obiban. A drágábbik 63 literes az olcsóbbik 60 literes. Szerintem marhára nem éri meg...
2012. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A drágábbiknak csak akkor van értelme ha pl kisgyerek van és félted hogy nekifejel az élnek


Egyébként a másik tökéletes

2012. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szép a hajlított üveg, nincs fuga. Én nem venném meg, mert számít a pénz, és úgy gondolom, hogy az akvárium a benne lévő tartalomtól lesz szép, de ha nem számítana, akkor a drágábbat venném.

Ha viszont valamiből spórolnod kell, akkor inkább ebből, mint mondjuk a szűrésből, világításból, vagy aljzatból.

2012. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Én mondjuk az aquadepotól nem vennék semmit,egyszer jártam ott,rettenetesen modortalan népség!


Ha ilyen kicsi akvárium kell akkor szerintem vegyél hagyományos ragasztottat,ami lapokból áll,kb fele ennyiért megkaphatod máshol,DE sokan vállalnak ragasztást is,ők a legolcsóbbak,érdemes rákeresni a neten és számolni,mert amit megspórolsz azt hozzáteheted egy jobb szűrőhöz vagy világításhoz.

Nekem a hajlított amúgy sem tetszik,olyan mint valami konyhai edény...

2012. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

És tudtok ajánlani valakit (Pesten, esetleg Újpest és a környező kerületek) aki akvárium ragasztást vállal?

Sajnos olyat is olvastam már, hogy sz&rul készítették el, és eresztett az aki.

Szóval szeretnék biztosra menni, számítok Rátok :)

2012. okt. 18. 11:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Vagy ezen az áron vegyem meg innen? [link]
2012. okt. 18. 11:21
 7/16 YourDestiny ***** válasza:

Nem. Csak a frontüvegnél hajlított, amikor csináltattam a nanot, én is nézegettek az ilyen kockákat, de annyira torzít, hogy élvezhetetlen az akvárium. Nézd meg ezen a videón, mindenből 15 van:


http://www.youtube.com/watch?v=DlKnFs8_qF0

2012. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom az enyimnek nincs olyan nagy lekerekítése, ez csak 18 literes, de pont az az aqua depós fajta. És nem is torzít szerintem. Itt egy kép róla.

[link]

2012. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ilyen képeket fotóztam a kis lekerekítetten keresztül makroval, régebben:

[link]

[link]



Na de van egy másik kocka akváriumom is, ami meg tök egyenes, csak ragasztott, de azon át nem lehet makrozni, mert vastag az üvege és ha egy picit oldalról nézem már szellemképes. Szemből így nem látod.

[link]

[link]

De azt a garnélát nem lehetett volna rajta keresztül lefotózni. Próbáltam.


Szóval még az egyenes akvárium is lehet torz, ha szar üvegből van.

2012. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nyilván nem a sarkait fotózom a lekerekítettnek, ahol hajlítva van, azon az élén jó hogy torzít, de az egyenes részén nem. De az egyenes akráriumnak sem a sarkát szokták fotózni.
2012. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!