Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppiknál ez mit jelent?

A guppiknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha egy guppi (nőstény) nagyon sokáig él és szép nagyra megnő az valószínű azt jelenti hogy boldogan és jól él? mert nekem is van egy már vagy két éve megvan és szép nagy már sokszor volt anyukája rengeteg kishalnak! :)akkor biztos jól érzi magát nem? mer ahonnét vettem az állatkereskedésbe visszanéztem hetekkel később és ahogy néztem még nem lettek ujjak és még szinte semmit sem nőtt egyiksem itthon amit meg én hoztam már vagy kétszer akkora volt! (jó az mondjuk igaz hogy én egy nap nem csak 1-szer adok neki kaját mint ott! :D ) hossza kb 5-6 cm nemtom pontosan mert ugye a vizben talán egy kicsit torzítanak a méretek!:) ?
2012. okt. 21. 12:08
 1/1 YourDestiny ***** válasza:

Először is, a boltban nem etetik minden nap. Neked se kéne csak heti hatszor, és naponta max egyszer.


Másodszor a boltban azért nincsenek kis halak, mert nem 4-5 guppit zárnak be egy helyre, így a kicsik nagy valószínűséggel elfogynak.


Harmadszor a guppi a levegőtől is halakat potyogtat, szóval ettől még nem érzi jól magát.


40 literben jó szűréssel, nem agyonzsúfolva, betartott részleges vízcserékkel, néhány szép növénnyel és napi egy, tehát nem agyonetetéssel jó vízminőség érhető el. Ebben az esetben biztosan nem panaszkodna.

2012. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!